Strona głównaARANŻACJE5 trendów w łazience na rok 2020

5 trendów w łazience na rok 2020

Trendy to nic innego jak kierunki rozwoju w danej dziedzinie. Coś, co jest nie tylko modne i na czasie, ale praktyczne i pomocne. Podpowiadamy, co powinno znaleźć się w łazience, by wykorzystując najnowsze trendy od firmy Jaquar ułatwić sobie życie.

Trend numer 1 – Prysznic na bolące plecy

Na łamach „The Lancet” (jedno z najdłużej na świecie wydawanych czasopism medycznych) specjaliści oznajmili, że istnieje powiązanie między bólami pleców, a zaburzeniami ze strony psychiki, np. depresji. Pogorszona jakość życia i złe samopoczucie to tylko niektóre skutki napiętych mięśni. Jest na to sposób. Weź prysznic – kierując silny strumień wody na bolące miejsce. Jaquar ma ofercie deszczownicę, gdzie tryb rain (deszcz) pozwala wziąć prysznic dający efekt kąpieli w deszczu. Skoncentrowany, a zarazem intensywny, strumień wody z centralnych dysz deszczownicy natryskowej doskonale obmywa plecy i ramiona pozwalając pozbyć się bólu. Tak działa relaksująca kaskada (lub dwie) wody, która opada na plecy w trybie wodospadu dając efekt masażu relaksującego.

Trend numer 2 – Baterie termostatyczne

Baterie termostatyczne to nie tylko trend, ale realne korzyści. Dzięki nim nie narzekasz na częste, zmiany temperatury czy ciśnienia wody. Instalacja baterii termostatycznej firmy Jaquar to gwarancja perfekcyjnej temperatury i podgrzanej wody do pożądanej wartości. Baterie prysznicowe Thermatic wyposażone są w zintegrowane zawory odłączeniowe, jak i termostaty, aby zapewnić jednakową temperaturę przez cały czas trwania natrysku. Łazienka to przestrzeń komfortu, gdzie wszystko powinno być takie, jak lubisz, bo w niej odpoczynek jest najważniejszy. Dlatego baterie termostatyczne powinny być zainstalowane w każdej łazience, by było to miejsce idealne!

Trendy numer 3 – Skoordynowane wzornictwo dopasowane do Twojego stylu życia

Jaquar tworzy produkty z najwyższej półki, o zróżnicowanym wzornictwie, uwzględniające wszelkie dostępne na rynku innowacje i najnowsze technologie. Spójne kolekcje baterii, słuchawek prysznicowych, umywalek czy wanien umożliwiają kompleksowe wyposażenie łazienki dopasowane do każdego rodzaju wnętrz. Dopasowany kolor armatury do wnętrza łazienki powoduje, że staje się ona odbiciem naszej estetyki i potrzeb. Podkreśla indywidualność i staje się osobistą przestrzenią. Bądź trendy i z pomocą produktów od Jaquar stwórz swój własny świat w łazience. Produkty, które wychodzą spod skrzydeł firmy uosabiają wizję o nowoczesnej i luksusowej łazience. Elegancka forma łączy się z funkcjonalnością. Każdy z produktów cechuje się unikalnym wzorem nie tracąc przy tym charakteru marki Jaquar.

Trend numer 4 – Głowica to serce dobrej baterii

Stawianie na jakość i produkty z dobrych materiałów to trend numer cztery. W każdej rzeczy jest serce – centrum, które odpowiada za działanie całego produktu. W bateriach jest to głowica odpowiadająca za kontrolowanie przepływu wody. Głowica Jaquar jest przystosowana do żywotności na pół miliona cykli i bezproblemową eksploatację do 20 lat. Działa płynnie nawet w wysokich temperaturach i w różnych warunkach ciśnienia. Trzpień głowicy baterii Jaquar wykonany jest z mosiądzu, a nie tworzywa sztucznego.

Trend numer 5 – Queen’s styl retro, czyli mój dom, moje królestwo

Łazienka w stylu retro to trend ponadczasowy, aktualny nadal w 2020 roku. Całą paletę produktów Queen’s posiada Jaquar. To prawdziwe perełki w kolekcji, bo łączą w sobie elementy świetności dawnego wzornictwa, wkomponowane w nowoczesne aranżacje. Dodatkowo produkty Queen’s są wykonane z najlepszych i najmocniejszych materiałów. Przykładem jest bateria umywalkowa, która waży prawie 5 kilogramów. To świadczy o grubości ścianki (ok. 4 mm) wpływającej na długowieczność produktów Jaquar. Miło jest poczuć się po królewsku we własnej łazience. Piękne przedmioty, które są wokół wpływają na dobry nastrój, podnosząc jakość życia.

Jaquar Group to firma założona w 1960 roku. Jej strategia opiera się na najwyższych standardach jakości, estetyce i dążeniu do przekraczania oczekiwań klientów. Obecnie Jaquar Group jest obecna w Polsce ze swoimi produktami w segmencie łazienek premium i luksusowych z markami Jaquar i Artize Zarówno dla sektora mieszkaniowego, jak i handlowego na całym świecie, jako jedno miejsce docelowe dla wszystkich produktów łazienkowych.

https://www.jaquar.pl/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Must Read