Strona głównaBUDOWADomki mobilne — najlepsza inwestycja

Domki mobilne — najlepsza inwestycja

Domy mobilne, zwane także całorocznymi domkami holenderskimi, zyskują w Polsce coraz większą popularność. Za granicami naszego kraju są już szeroko znane. Nic dziwnego, lista ich zalet praktycznie nie ma końca. Już sama koncepcja domu, który może się przemieszczać, przekonuje wielu potencjalnych nabywców. Dzięki temu rozwiązaniu, nie trzeba martwić się o brak noclegów w sezonach zarówno letnim, jak i zimowym. Fakt, że nie musimy być formalnymi właścicielami działki, na której chcemy postawić swój mobilny dom, jest dodatkowym atutem tej propozycji. Producenci prześcigają się w tworzeniu coraz to nowszych propozycji, tym samym rośnie liczba zainteresowanych tym innowacyjnym rozwiązaniem. Czym są całoroczne domki mobilne i jak działają? Który z producentów będzie najbardziej pomocny w wyborze ruchomego lokum? Na te i inne pytania, odpowiedź znajdziecie poniżej!

Na czym polega fenomen domków mobilnych?

Swoją popularność domki mobilne zawdzięczają wielu udogodnieniom, które mają do zaoferowania. Największym z nim jest niewątpliwie właśnie ich mobilność. Dzięki właśnie tej cesze możemy mieszkać w dowolnej części świata, we własnych czterech ścianach. To rozwiązanie niesie za sobą kolejne korzyści — zdecydowane zminimalizowanie opłat za wynajem kwater w sezonach letnim i zimowym. Jedyne koszty, które będziemy musieli ponieść to te związane z transportem naszego domu oraz wynajmem działki, na której zostanie on postawiony. Kolejnym z plusów jest zatem fakt, iż nie musimy być formalnymi posiadaczami działki, możemy wziąć ją jedynie w dzierżawę.

Dla wszystkich potencjalnych nabywców fantastyczną informacją będzie z pewnością fakt, iż całoroczne domki holenderskie dostępne są w dwóch wariantach: gotowym do zamieszkania oraz spersonalizowanym zgodnie z oczekiwaniami jego przyszłych mieszkańców. Dzięki tej możliwości, każdy może dostosować domek do swoich wymagań i urządzić go dokładnie tak, jak chce. Wybrać można w zasadzie wszystko, od drewna, z jakiego wykonane będą panele podłogowe, po kolor ścian. To naprawdę duże udogodnienie dla wszystkich, którzy chcieliby zrealizować swój pomysł na wnętrze.

Wiele możliwości w niskiej cenie

Całoroczne domki mobilne to nieograniczone możliwości, szczególnie w kwestii transportu. Będą świetnym wyborem dla tych, którzy nie lubią zostawać w jednym miejscu zbyt długo, a zmiana okoliczności przyrody za oknami jest podstawą ich dobrego samopoczucia. Dzięki kołom w podwoziu oraz hakowi pociągowemu, bez trudu będziemy w stanie przetransportować nasz domek nawet do najodleglejszych zakątków świata.

A co z jego stabilnością? Czy nie będzie przemieszczał się, podczas gdy domownicy będą znajdowali się w jego wnętrzu? Dzięki drewnianym bądź betonowym blokom, na których stawiany jest domek, jego koła nie dotykają podłoża, a co za tym idzie — nie ma obaw, że miejsce zamieszkania będzie się przemieszczało. Jeśli to jednak wciąż za mało, możesz poprosić o odkręcenie kółek i postawienie domu na metalowej konstrukcji. To rozwiązanie z pewnością da Ci poczucie bezpieczeństwa i wewnętrzny spokój.

Niezwykle atrakcyjną cechą całorocznych domków mobilnych są ich ceny. Wielu żyje w przekonaniu, że jest to droga inwestycja, a pieniądze lepiej byłoby przeznaczyć na lokatę w postaci nieruchomości. Nic bardziej mylnego! Ceny całorocznych domków drewnianych znacząco różnią się od tych, które znaleźć możemy w ofertach mieszkań i domów stacjonarnych. W przypadku mobilnych apartamentów jest to jednak zawsze różnica na korzyść klienta! Jeśli podejmiemy decyzję o zakupie domku mobilnego, możemy mieć pewność, że za jego jeden metr kwadratowy zapłacimy dużo mniej, niż za tę samą miarę w przypadku lokum stacjonarnego. Jest to zatem fantastyczna inwestycja dla tych, którzy szukają nowego mieszkania, które pokochają tak mocno, że będą chcieli zabrać je ze sobą nawet na koniec świata.

Jak zakup to tylko w MobileECOhomes!

Po podjęciu decyzji o zakupie domku pozostaje do podjęcia jeszcze jedna — którego z producentów wybrać. Na rynku pojawia się coraz więcej ofert od nowo powstałych firm. Jeśli nie jesteśmy zaznajomieni z tematem, nie mamy pojęcia, któremu ze sprzedawców możemy zaufać. MobileECOhomes to miejsce, w którym wyspecjalizowani eksperci pomogą Ci w doborze nawet najmniejszych elementów, a to wszystko po to, aby spełnić wszystkie Twoje wymagania. Dzięki nim urządzisz swoje cztery ściany dokładnie tak, jak tego pragniesz. Ponadto, w MobileECOhomes z pewnością znajdziesz domek o metrażu, który najbardziej będzie Ci odpowiadał. W ich ofercie znajdują się takie o wymiarach przeciętnej kawalerki, a największe sięgają nawet do 50m2. Każdy znajdzie więc coś dla siebie. To najlepszy salon, w jakim możesz kupić swój wymarzony całoroczny domek mobilny!

Zapraszamy do zapoznania się z szeroką ofertą MobileECOhomes, z którą zapoznać możesz się na ich stronie internetowej! Dzięki mnogości ofert z pewnością znajdziesz coś dla siebie!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Must Read