Strona głównaNIERUCHOMOŚCIIle trzeba zapłacić za wykończenie mieszkania pod klucz?

Ile trzeba zapłacić za wykończenie mieszkania pod klucz?

Mieszkanie wykończone pod klucz to nie tylko komfort – to również oszczędność czasu oraz pieniędzy. Ile trzeba zapłacić obecnie za wykończenie mieszkania w tym właśnie standardzie?

Rynek nieruchomości w Polsce nadal oferuje dostęp do wielu nowych inwestycji. Są one realizowane zarówno w pobliżu centrum miasta, jak również na jego obrzeżach. Aktualnie deweloperzy mogą zaoferować swoim klientom także usługę wykończenia nieruchomości na wymiar. W tym przypadku to deweloper wykańcza ją zgodnie z wymaganiami klienta, pozwalając wówczas na stworzenie stylowego, funkcjonalnie urządzonego wnętrza.

Wykończenie mieszkania pod klucz może obejmować poniższe usługi:

  • montaż drzwi wewnętrznych w mieszkaniu
  • malowanie ścian i sufitów lub wykończenie ich innymi materiałami
  • wykonanie podłóg – kładzenie płytek ceramicznych, paneli podłogowych
  • wykończenie łazienki – kafelkowanie, montaż ceramiki, armatury
  • montaż lamp

W zależności od oferty deweloperzy mogą zaproponować klientom także innego rodzaju usługi, na przykład wykonanie mebli kuchennych na wymiar.

Dlaczego warto zdecydować się na wykończenie mieszkania pod klucz?

Wykończenie mieszkania pod klucz to usługa posiadająca wiele zalet, dlatego też dzisiaj decyduje się na nią coraz więcej klientów. Dlaczego warto się na nią zdecydować? Przede wszystkim to duży komfort – wszelkie prace wykonuje wtedy deweloper, a klient wybiera tylko materiały, co może zrobić również przy pomocy projektanta wnętrz. Gotowy lokal można odebrać już w 2-3 miesiące! Więcej na stronie https://ronson.pl/wykonczenia/

Ile kosztuje wykończenie mieszkania pod klucz?

Do wyboru jest kilka różnych pakietów wykończeniowych, których ceny zaczynają się już od około 500-600 złotych za jeden metr kwadratowy w pakietach podstawowych. Bogatszy pakiet to już koszt wynoszący nawet około 1500 złotych za metr kwadratowy nieruchomości. Zatem wykończenie mieszkania o metrażu około 50 metrów kwadratowych będzie dodatkowym wydatkiem rzędu 25 000 złotych, a nawet ponad 50 000 złotych przy wyższych pakietach.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Must Read