Strona głównaPORADYMagazyny w Toruniu – rosnące zainteresowanie

Magazyny w Toruniu – rosnące zainteresowanie

Toruń zyskuje na znaczeniu w branży logistycznej – zrealizowano tu wiele ciekawych inwestycji, które budzą zainteresowanie najemców. Inwestorzy – w tym firma Panattoni – również chętnie tu inwestują. Wybraliśmy przykładowe inwestycje zrealizowane w mieście Kopernika.  

Rynek magazynowy w Toruniu i Bydgoszczy

Magazyny do wynajęcia w Toruniu i Bydgoszczy to jedne z przykładowych najmłodszych obiektów na polskim rynku magazynowym. Zaczęły budzić zainteresowanie stosunkowo niedawno – obecnie widoczny jest wzrost zainteresowania inwestycjami realizowanymi na terenie województwa kujawsko-pomorskiego.

Magazyny Panattoni Park Toruń

Panattoni Park Toruń to kolejne centrum logistyczne obejmujące magazyny miejskie położone w województwie kujawsko-pomorskim, niedaleko trasy A1. W ramach tej inwestycji oferowane są nowoczesne magazyny o łącznej powierzchni 1890-21700 m2, w tym wysokie magazyny w Toruniu (dokładnie 9 km od centrum miasta). Hale i powierzchnie magazynowe w Toruniu pozwalają na bezproblemową dystrybucję produktów.

Magazyny dopasowane do potrzeb

Bogata oferta magazynów sprawia, że można znaleźć idealny magazyn do swoich potrzeb, w zależności od specyfiki branży. Park logistyczny Panattoni Park Toruń znajduje się niedaleko węzła autostrady A1, w pobliżu drogi ekspresowej S10 oraz przy drodze krajowej nr 80 (DK80), która jest zarazem obwodnicą Torunia.

Magazyn pod potrzeby najemcy

Nie jest to pierwsza inwestycja na tych terenach tego dewelopera. Często jest też możliwość budowy obiektu zgodnie z konkretnymi wymogami klientów – taką opcję oferuje już wielu deweloperów, by spełnić kluczowe potrzeby. Nowoczesny magazyn budowany pod potrzeby najemcy to najlepsze rozwiązanie dla obu stron.

Wybrane firmy działające w Toruniu

Miasto Kopernika zyskuje popularność – działają tu między innymi takie firmy jak ThyssenKrupp Energostal, Nova Trading, Atos, GK Neuca, Sharp Corporation, Tenscho Electric Industries, Fabryka Cukiernicza Kopernik czy Toruńskie Zakłady Materiałów Opatrunkowych lub Geofizyka Toruń, ale też wiele innych.

Najważniejsze atuty województwa

Nie brakuje tu liderów i korporacji z branży elektronicznej, handlowej i elektromaszynowej, dzięki czemu zauważalne jest rosnące zapotrzebowanie na różnego rodzaju powierzchnie – jak hale czy magazyny do wynajęcia w Toruniu. Lokalizacja ta ma wiele zalet – jak między innymi wykwalifikowana kadra, dostęp do pracowników fizycznych, tradycje przemysłowe, zaplecze naukowo-techniczne, dobry dojazd czy też zachęty inwestycyjne.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Must Read