Strona głównaAGDPralki z funkcją pary – czy warto w nie zainwestować? Zalety pralki...

Pralki z funkcją pary – czy warto w nie zainwestować? Zalety pralki z funkcją pary

Pralki z funkcją pary to coraz częściej kupowany rodzaj urządzeń w tym segmencie AGD. Co decyduje o ich popularności? Czym różnią się one od tradycyjnych pralek i kto powinien się na nie zdecydować? Dowiedz się już teraz, zaglądając do naszego dzisiejszego poradnika zakupowego.

Kiedy warto zdecydować się na zakup pralki z funkcją pary?

Pralka z funkcją pary (do zabudowy lub wolnostojąca) jest urządzeniem, które z pewnością docenią osoby borykające się z chorobami alergicznymi. Para wodna to bowiem skuteczny i – co równie istotne – ekologiczny sposób na dezynfekcję ubrań i usunięcie z nich wszelkiego rodzaju alergenów.

Funkcja ta przypadnie do gustu także świeżo upieczonym rodzicom, którym zależy na bezpiecznym odświeżeniu ubranek dla niemowląt. Korzystając z pary wodnej, możesz być pewien, że ubrania pozostaną w świetnym stanie nawet przy częstym prasowaniu. Nic dziwnego, że po rozwiązanie to chętnie sięgają także miłośnicy delikatnych i podatnych na zniszczenie tkanin.

Pralki z funkcją pary – 3 modele, które warto znać

Pralka z funkcją pary Beko WUE7636AWE

Beko WUE7636AWE to pierwsza z pralek w naszym zestawieniu, którą wyposażono w funkcję pary. Generowana para wykorzystywana jest na początkowym etapie prania, co pozwala zmiękczyć zanieczyszczenia, ułatwiając tym samym ich usunięcie w kolejnej fazie czyszczenia. Ta sama para dodawana jest także na ostatnim etapie czyszczenia, umożliwiając tym samym ubraniom powrót do właściwego kształtu. Pralka ta dysponuje aż 15 programami prania, w tym prania bawełny, rzeczy delikatnych, wirowania i odpompowywania, prania ubranek dziecięcych czy odświeżania koszul. Zajrzyj na: https://www.neonet.pl/pralki/pralki-z-funkcja-pary.html i porównaj jej funkcjonalności z innymi modelami firmy Beko i nie tylko.

Pralka z funkcją pary Amica TAW 8143 DCiBTO

Kolejnym z modeli w naszym zestawieniu jest pralka z funkcją pary Amica TAW 8143 DCiBTO. Jak przekonuje producent, usuwa ona aż do 70% więcej zagnieceń, niż ma to miejsce w modelach pozbawionym programu parowego. Tym, co wyróżnia ten model, jest także duża, bo dochodząca aż do 8 kilogramów, ładowność bębna. Dzięki wysokiej klasie efektywności wirowania możesz być pewien, że Twoje ubrania będą odpowiednio wyprawne i wysuszone. Mocną stroną tego urządzenia jest także imponująca częstotliwość obrotów. Jej maksymalna prędkość może dochodzić bowiem aż do 1400 obrotów na minutę!

Pralka z funkcją pary Electrolux EW6T4261P

Ostatnią z naszych propozycji pralek z funkcją pary jest ładowany od góry model marki Electrolux EW6T4261P. Mimo swojej niskiej ceny – jego cena nie przekracza w tym momencie 1400 zł – odznacza się on cechami, które można znaleźć w topowych pralkach z górnej półki cenowej, takimi jak klasa energetyczna A+++ czy niski poziom generowanego hałasu. Pralka ta nadaje się do prania zarówno delikatnych ubrań z naturalnych materiałów, jak i odzieży membranowej. Nie masz czasu na pranie? Uruchom cykl superszybkiego prania, w którym łączny czas prania, płukania i wirowania wynosi zaledwie… 14 minut.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Must Read