Taśmy ledowe

Paski ledowe – ekologiczny strumień świetlny

Jakie oświetlenie led będzie najodpowiedniejsze dla lepszego funkcjowania zarówno w pracy jak i w domu? Idąc z duchem czasu i proekologicznej ideologii stawiamy na energooszczędne rozwiązania, które sprawdzą się na każdym kroku. Taśmy ledowe są teraz na topie. Chcąc zaoszczędzić na energii elektrycznej sięgnij po taśmę led. Taśmy ledowe traktowane też jako pasek led, idealne są do oswietlania ścian, sufitów oraz półek mebli. Oświetlenie led stosowane jest w wielu dziedzinach życia.

Taśmy ledowe są wygodne. Dzięki wodoodpornej konstrukcji taśma led może być użytkowana również w łazienkach, zapewniając maksimum bezpieczeństwa podczas użytkowania. To sprawia, że listwa led spośród wszystkich taśm led może towarzyszyć nam wszędzie. Taśmy led mogą być jednokolorowe tak jak oraz ze zmienną intensywnością barw jak taśma led rgb. Zaawansowane diody rgb dają światło w różnorodnej kolorystyce.Światło led emituje o wiele mniej ciepła, dzięki czemu używanie go jest ekologiczne.

Taśmy oraz listwy led to najczęściej stosowana forma oświetlenia. Diody led mogą być niebezpieczne. W sytuacji, kiedy taśma led składa się z wielu diod, wówczas należy zwrócić uwagę na jej bezpieczny montaż na profilach aluminiowych. Ich zastosowanie odprowadzi ciepło z instalacji ledowej,wpływając na bezpieczeństwo użytkowania.

Paski led z uwagi na swój mały rozmiar chętnie są wybierane jako oświetlenie przestrzeni dziennej i nocnej. Barwa światła jaka jest idealna dla oświetlenia pomieszczeń w mieszkaniu oscyluje w granicach 3000 – 4000 kelwinow. Tego typu barwa światła taśmy led pozwoli optymalnie doświetlić przestrzeń bez męczenia wzroku. Oczywiście są miejsca w których temperatura  światła sięga rzędu 5000-6000 kelwinow jak np. biura i pomieszczenia korporacyjne. Wydajność świetlna jest optymalnie zachowana.

Taśma ledowa jest łatwa w montażu. Każdy z nas poradzi sobie z jej zamontowaniem. Po umyciu i wysuszeniu wybranej powierzchni wystarczy taki pasek led przykleić do odpowiedniego miejsca. Przyczepność led taśmy gwarantuje wysoki komfort użytkowania, który jest wyznacznikiem najwyższej jakości.

Ten zyskujący rzesze zwolenników produkt, każdorazowo wzbudza ogromne zainteresowanie zarówno podczas aranżacji wnętrz jak i podczas codziennego użytkowania. Bardzo często wybierany jako efekt wizualny, niemniej korzyści płynących ze stosowania ekologicznych rozwiązań nie sposób nie docenić. Stylowe wykończenie każdego pomieszczenia to wyznacznik współczesnych trendów panujących w mieszkaniu. Sięgajmy po wykończenia, które oprócz swej atrakcyjności są też bezpieczne dla naszej planety.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Must Read