Strona głównaNIERUCHOMOŚCISingiel na Gocławiu? Mieszkania do wzięcia!

Singiel na Gocławiu? Mieszkania do wzięcia!

Szukasz swojego pierwszego, własnego mieszkania w Warszawie? Znamy najlepszą okolicę do zamieszkania dla singli! Sprawdź ofertę mieszkań na Gocławiu. Zobacz nasz przewodnik i poznaj zalety prawobrzeżnej części stolicy.

Zakup pierwszego własnego mieszkania wiąże się często z chęcią zaspokojenia kilku potrzeb. Single szukają dobrej lokalizacji i wysokiego standardu mieszkań. Jednym z najważniejszych punktów jest łatwa komunikacja z centrum miasta, drugim punktem z pewnością jest także cena za metr kwadratowy. Single szukają mieszkań, które za kilka lat będą mogli wynająć lub zamienić na większe.

Ceny mieszkań na Mokotowie mocno odstraszają, Żoliborz również jest w czołówce wysokich cen. Z kolei dość atrakcyjne ceny mieszkań w Ursusie kuszą raczej młode małżeństwa z dziećmi. Dla singli natomiast dobrym rozwiązaniem mogą być mieszkania na Gocławiu. Dlaczego? Podpowiadamy!

Gocław to nowa dzielnica młodych

Gocław jest częścią prawobrzeżnej dzielnicy Warszawy – Pragi Południe. Jeszcze do niedawna cała Praga utożsamiana była z innym warszawskim światem. Dziś to prężnie rozwijająca się kulturalnie okolica, raj dla koneserów sztuki, muzyki i miłośników dobrego jedzenia. Praga wiele zyskała dzięki budowie II linii metra i aktualnie każda jej część robi wielki krok w przyszłość.

Sam Gocław z kolei to ciekawe połączenie tradycji z nowoczesnością. Znajdziemy tu wielkie blokowiska z lat 90. i designerskie osiedla. Dlaczego zatem Gocław? Bo panuje tu niepowtarzalny klimat mieszania się kultur: tej z ubiegłego wieku ze współczesną.

Jak się mieszka na Gocławiu?

Ciekawie i wygodnie. Mieszkanie na Gocławiu to brak poczucia życia w sypialni Warszawy – to bycie w środku miasta, jednak nie tak mocno zindustrializowanego jak np. Mokotów. Gocław daje możliwość korzystania z natury, dzięki bliskiej odległości od Wisły. Z drugiej strony to również krok od całego imprezowego miejsca stolicy – Bulwarów Wiślanych.

Gocław doceniają szczególnie ludzie młodzi, ponieważ w kilka chwil można się stąd przemieścić do centrum czy nad Wisłę. W niedalekiej odległości znajduje się również kultowa Saska Kępa i ulica Francuska.

Czy warto zainwestować w mieszkania na Gocławiu?

Mieszkania na Gocławiu to dobra, przyszłościowa inwestycja. Aktualne ceny za kawalerki czy mieszkania dwupokojowe od dewelopera są dużo niższe od cen mieszkań na Ursynowie, Bemowie czy Woli. Dzielnica prężnie się rozwija, więc zakup mieszkania w tej okolicy będzie rozsądnym sposobem na ulokowanie oszczędności. Dla singli z kolei to możliwość zakupu pierwszego M na kilka lat i sprzedanie go po jakimś czasie z zyskiem.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Must Read