Strona głównaNIERUCHOMOŚCIJak kształtują się ceny mieszkań w województwie pomorskim?

Jak kształtują się ceny mieszkań w województwie pomorskim?

Nieruchomości zlokalizowane w województwie pomorskim cieszą się dużym zainteresowaniem klientów. Niebywałym atutem tego rejonu jest bliskość Morza Bałtyckiego. Warto wiedzieć, jaką kwotę trzeba przeznaczyć, by nabyć mieszkanie w Trójmieście oraz innych obszarach województwa.

Trójmiasto

Nowoczesne obiekty w Gdańsku, Gdyni oraz Sopocie budowane są z uwzględnieniem funkcjonalnych rozwiązań oraz innowacyjnych technologii. Inwestycje Euro Stylu cieszą się szczególnym zainteresowaniem klientów. Firma realizuje zarówno projekty dedykowane młodym osobom, jak i seniorom. Wiele lokali przystosowanych jest również do potrzeb osób niepełnosprawnych.

Za nowe mieszkanie w Gdańsku trzeba zapłacić średnio 9115 złotych za metr kwadratowy. Ogólna wartość lokali szacowana jest w graniach 1190000-1100000 złotych. Na rynku dostępnych jest prawie 4 tysiące ofert mieszkaniowych. Za lokal w Gdyni trzeba natomiast zapłacić średnio 8119 złotych za metr kwadratowy. Na nowe mieszkanie należy przeznaczyć minimum 150000 złotych. Maksymalna kwota lokali szacowana jest w granicach 160000 złotych. Dużym zainteresowaniem klientów cieszą się również mieszkania w Sopocie. Metr kwadratowy nowego lokalu kosztuje tu średnio 12858 złotych. Na rynku dostępnych jest około 865 ofert mieszkaniowych. Maksymalna wartość lokalu wynosi w Sopocie 8652000 złotych.

Inne miasta w województwie pomorskim

Mieszkania zlokalizowane w Trójmieście to jednak tylko część rynku nieruchomości północnego obszaru Polski. Klienci decydują się również na zakup lokali położonych m.in. w Rumii. Na siedemdziesięciometrowe mieszkanie położone w Lipowym Zakątku trzeba przeznaczyć około 441379 złotych. Lokal pięćdziesięciometrowy z dodatkowym balkonem wyceniany jest zazwyczaj w granicach 295767 złotych. Przeciętna wartość mieszkania w Słupsku wynosi natomiast 234855 złotych. Za metr kwadratowy lokalu w Wejherowie trzeba z kolei zapłacić 5519 złotych.

Rynek nieruchomości w tym rejonie cieszy się zainteresowaniem wielu osób, a ceny mieszkań w województwie pomorskim są dość zróżnicowane. Inwestycje realizowane na terenie województwa są bowiem dostosowane do potrzeb najbardziej wymagających klientów. Warto zatem pomyśleć o zakupie lokalu w tym rejonie, nie tylko ze względu na bliskość Bałtyku.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Must Read